Forma na lato

Małymi krokami zbliżamy się do lata, a co za tym idzie, jak co roku, większość ludzi zaczyna myśleć o poprawie swojej sylwetki. Każdy chce się prezentować idealnie na plaży, dlatego też coraz częściej możemy zauważyć na ulicach biegających ludzi.

 

Na siłowniach o tej porze roku również zawsze pojawia się więcej nowych osób. Część z nich zostaje tam na dłużej, a część niestety nie wraca po pierwszym razie. Oczywiście wiadomo, że najlepiej jest dbać o naszą sylwetkę przez cały rok, ale zazwyczaj, kiedy zaczyna się wiosna, wszyscy czują się dużo lepiej i wtedy mają na to więcej sił i motywacji.

 

Pojawienie się słońca i dłuższych dni po zimie, zawsze pozytywnie wpływa na samopoczucie, więc nic dziwnego, że właśnie wtedy większość z nas zaczyna myśleć o jakimś sporcie. Oczywiście, niektóre sporty takiej jak chociażby bieganie, zdecydowanie przyjemniej uprawia się kiedy sprzyja nam pogoda, dlatego też wiosną, łatwiej jest się do tego zmobilizować niż zimą, kiedy jest po prostu zimno i nieprzyjemnie.